• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

محسن فرامرزی (تهران)

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۰/۰۵/۰۹
محل تولد : تهران
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
محل شهادت : حلب - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۳ فرزند
محل مزار شهید : تهران - گلزار شهدای یافت آباد

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

«بسم الله الرحمن الرحیم»
اشهد ان لا اله الا الله (جل جلاله) وحده لا شریک له و اشهد ان محمداً (صل ا... علیه و آله و سلم) عبده و رسوله و اشهد ان امیرالمومنین علی ابن ابیطالب(صلوات الله و سلام علیه) والحسن و الحسین الشهید و علی ابن الحسین و محمد ابن علی و جعفر ابن محمد و موسی ابن جعفر و علی ابن موسی و محمد ابن علی و علی ابن محمد و الحسن ابن علی و الحجة ابن الحسن روحی لتراب مقدمه الفداء (صلوات الله علیم اجمعین) امالی و اللعنة الله علی اعدائهم اجمعین.
خدا را سپاس که به ما ولایت امیرالمومنین علی (علیه السلام) و ائمه اطهار (صلوات الله علیهم) را روزی نمود و ما را از شیعیان قرار داد و در عصر غیبت امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) پس از انقلاب حضرت روح الله رهبری وارسته و فرزانه همچون سید علی حسینی الخامنه‌ای (دام البقائه و عزه) را جهت زعامت این امت اعطاء نمود.
این وصیت اینجانب محسن فرامرزی بنده روسیاه و خطاکار است که در کمال صحت و سلامت عقل و شعور انجام می‌گیرد.
چنانچه در انجام این وظیفه خطیر شهادت نصیبم گردید، اگر مقدور بود مرا در گوشه‌ای از حرم حضرت عبدالعظمیم حسنی دفن نمائید و هر بار که به مزارم می‌آئید به نیابت از من نیز حضرت عبدالعظیم را زیارت نمائید و اگر این کار با مشکل همراه بود، هرجایی که راحت بودید و برایتان آسان بود دفن نمائید.
درهنگام دفن و مراسم بعد آن حتماً روضه‌ی وداع امام حسین(ع) و روضه‌ی حضرت زهرا(س) را بخوانید و شال عزای من را که در این سالها با آن در مجالس روضه شرکت می‌نمودم و اشکهایم را با آن پاک می‌کردم همراه من در قبر بگذارید.
از خانواده و مادر عزیزتر از جانم و خواهران گرامیم و دوستانم تقاضا دارم فقط برای مصائب اهل بیت علیه السلام بگریند و در فراق من بیتابی ننمایند.
در مراسمات من حتماٌ از همکاران و دوستان و همسایگان عزیزم و کلیه آشنایان طلب حلالیت بنمائید.
اختیار کلیه امور مالی و سرپرستی فرزندانم را به همسر مومن و فداکار و پرهیزگارم واگذار می‌نمایم.
در مورد سهم ارث خانه پدریم تا زمانی که مادرم در قید حیات باشند در اختیار ایشان باشد و پس از آن اگر نیاز نداشتید در امور خیریه مصرف نمائید.
لطفاً جهت احتیاط یک سال روزه و سه سال نماز ایام ابتدای تکلیف را برایم قضا نمائید.
فرزندان عزیزم، از شما می‌خواهم به نماز اول وقت بسیار اهمیت دهید و همواره تلاش نمائید افرادی مثمر ثمر برای اسلام و جامعه مسلین باشید.
از دختر عزیزم میخواهم همواره در حفظ حجاب زینبی (سلام الله علیها) کوشا باشد.
العبد محسن فرامرزی
۹۴/۹/۵
ساعت ۲۴ دقیقه بامدادجعبه ابزار