• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

محسن خزائی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۵۱/۰۹/۱۵
محل تولد : اصفهان
تاریخ شهادت : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
محل شهادت : حلب - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۳ فرزند
محل مزار شهید : گلزار شهدای زاهدان


فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت می‌دهم که خدایی جز خدای یکتا وجود ندارد و شهادت می‌دهم که محمد (ص) پیامبر و علی (ع) ولی اوست.
اکنون که در شرف عزیمت به سوریه هستم از باب وظیفه چند کلامی را بعنوان یادگاری و توصیه خدمت خانواده و دوستان عرض می‌نمایم.
از برادران و خواهرانم خواستارم در همه حال به یاد خدا باشند و دستورات او را همیشه اجرا نمایند و رضایت خود را در رضایت خداوند ببینند و به همکاران عزیزم علاوه بر این مطلب توصیه می‌کنم قدر خدمت در صدا و سیما را بدانند و لحظه‌ای در راه خدمت این مردم عزیز و یاری نایب امام زمان (عج) مقام معظم رهبری دریغ ننمایند.
در پایان از همسرم حلالیت می‌طلبم و امید دارم بر کوتاهی‌هایم مرا ببخشد و بدین وسیله اینجانب محسن خزائی فرزند غلامحسین متولد ۱۵/۹/۱۳۵۱ شهرستان اصفهان اعلام می‌نمایم اگر برای من حادثه‌ای اتفاق افتاد بعد از من همسرم قیم و سرپررست دو فرزندم محمدهادی و محمدمهدی می‌باشد و از او می‌خاوهم فرزندانم را در راه اهل بیت (ع) و اسلام تربیت نماید و بدینوسیله همه دارائیهای خودم را به همسرم مریم رخشانی زابل فرزند شریف متولد مشهد ش ش ۲۶ می‌بخشم و از خانواده‌ام نیز خواهشمندم که همسر و فرزندانم را هرگز تنها نگذارند انشاءا...
و جمله آخر: از مادرم – مادرخانم و پدرخانمم و بهتر بگویم از پدر و مادرانم حلالیت می‌طلبم و امید دارم دعای خیر آنان همیشه برقه راهم باشد.
و من ا... توفیق ۹/۱۲/۸۴ ساعت ۱۳:۵۰ روز سه شنبه.جعبه ابزار