• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

مجید سلمانیان

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افدر ششم اردیبهشت ۱۳۶۷ در شهرستان کرج به دنیا آمد. پدرش یدالله نام داشت. تحصیلات کلاسیکش را تا پایان دوره راهنمایی ادامه داد. سپس به فراگیری علوم دینی و حوزوی تا (سطح۴) پرداخت. به تبلیغ و تدریس در حوزه و دانشگاه پرداخت. شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۵ در منطقه خان طومان در سوریه به دست تکفیریون داعشی به شهادت رسید. اثری از پیکرش به دست نیامده. (محل مزار شهید : کرج - گلزار شهدای امامزاده طاهر)

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

اینطور که حواله است، بر نمی‌گردم. به فضل خدا به زیارت بی بی زینب سلام الله علیها و حضرت رقیه سلام الله علیها می‌روم، اگر می‌خواهید نذری کنید فقط گناه نکنید، مثلا نذر کنید یک روز گناه نمی‌کنم هدیه به آقا صاحب الزمان (عج) از طرف خودم.
یعنی از طرف خودتان عملی را برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) انجام می‌دهید که یکی از مجرب‌ترین کارها برای آقا است. یا اگر می‌خواهید برای اموات کاری انجام دهید به نیابت از آنها برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) نذر کنید.
ان شاالله به حق امیرالمومنین (ع) موفق باشید، شفاعت وعده خداست و شهدا می توانند شفاعت کنند. مامان و بابا غصه نخورند چرا که شهدا «عند ربهم یرزقون» هستند و زنده‌اند.
داریم آماده می‌شویم‌ و یکی دوساعت دیگر بعد نماز راهی هستیم.
خدا به چه زیبایی حواله هایش را می‌دهد، خدا را شاکرم که ما را در این مسیر قرار داده، اوصیکم بتقوی الله!

جعبه ابزار