• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

عمار بهمنی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۴/۰۶/۲۵
محل تولد : فسا - استان فارس
تاریخ شهادت : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
محل شهادت : شهرک العیس - حلب - سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : فارس - فسا - امامزاده شهیدان (ع)

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

با عرض سلام و احترام خدمت مولا و مقتدایم حضرت ولی‌عصر(عج) و سلام بر سلاله پاک رسول‌الله(ص) حضرت امام خامنه‌ای رهبر مقتدر و شجاع که خاری است در چشم دشمنان دین اسلام و عرض سلام خدمت همه شهدا از صدر اسلام تا به امروز.
خدا را شاکرم که توفیق را نصیب این بنده حقیر و کمترین نمود تا پا جا پای شهدای بزرگی همچون همت، صیاد، باکری، ستوده و جاویدی و دیگر شهدای عزیز بگذارم همان‌هایی که سالیان سال الگوی من در زندگی بودند، اگرچه به اقتضای سن کم در طول هشت سال دفاع مقدس مردم ایران امکان حضور برایم در جبهه‌های حق علیه باطل وجود نداشت اما توفیقی نصیبم گردید تا بتوانم در جبهه مبارزه با صهیونیزم جهانی که کمر همت برای نابودی اسلام و خصوصاً شیعیان بسته‌اند قدمی برداشته و خدمتی انجام دهم امیدوارم که بتوانم سهم کوچکی در نابودی این دیوصفتان ددمنش بردارم و در جهت تقویت جبهه مقاومت که همان جبهه اسلام ناب محمدی(ص) است مؤثر واقع شوم.
از خدا می‌خواهم که چنانچه مصلحت می‌داند توفیق خدمت را در این راه بارها و بارها نصیبم کند تا به ندای أین عمار رهبرم لبیک گفته باشم و درنهایت سرنوشت شهادت را برایم رقم بزند تا شرمنده شهدا نباشم.
اما سخنی نیز با مردم فهیم ایران دارم، همه ما معتقد به ظهور حضرت امام عصر(عج) هستیم و این امر نهایتاً محقق خواهد شد. اگر بخواهید در زمان ظهور شرمنده آن حضرت نشوید پشتیبان ولایت‌فقیه و تابع فرامین ایشان باشید و این سید مظلوم را تنها نگذارید که اگر خدایی ناخواسته در این زمینه کوتاهی نمایید، قطعاً در روز ظهور پشیمان و آن‌وقت است که دیگر قابل جبران نخواهد بود.
سخنی هم با پدر و مادر و برادر و خواهرم دارم که چنانچه احیاناً آن‌ها را ناراحت کرده باشم مرا ببخشند و حلال کنند و از سر تقصیرات من بگذرند.
خواهرم توقع من از تو صبوری و استقامت و حجاب برتر است از همه دوستانم هم می‌خواهم که مرا حلال کنند.
با آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خدمتگزاران به مکتب اسلام عزیز
عمار بهمنی ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
جعبه ابزار