• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

ستار محمودی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۵۴/۰۳/۰۳
محل تولد : روستای مهرنجان - شهرستان نورآباد ممسنی - فارس
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
محل شهادت : حلب - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل
محل مزار شهید : فارس - روستای مهرنجان

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

خدای متعال را شاکرم که توفیق وجودم را در زمانی قرار داد که انقلاب شکوهمند اسلامی توسط بزرگ مرد تاریخ، حضرت امام خمینی به وقوع پیوست وبزرگ شدنمان را زیر سایه ولایت فقه در مکتب انسان ساز و تعالی بخش اسلام شاهد باشیم. امروز که انقلاب اسلامی اقصا نقاط دنیا را درنوردیده، استکبار با تمام توان برای حفظ موجودیت خود، برای شکست انقلاب تلاش می‌کند و از هیچ جنایتی و اقدامی فروگذار نمی‌ماند. از آنجا که اعتقاد داریم پرچم جمهوری اسلامی توسط ولی و مولایمان به دست حضرت صاحب العصر و الزمان امام مهدی (عج) می‌رسد، باید هر آنچه در توان داریم، به میدان بیاوریم تا خدای ناکرده اسلام در این برهه از زمان توسط نسل ما سیلی نخورد. ای کاش هزار بار می‌توانستم جان ناقابلم را فدا کنم زیرا معتقدم همه عزت و شرف ما از اسلام و ولایت است و برای حفظ عزت وشرف باید هزینه کرد. هزینه‌ای که ارزشش به آن چیزی که برایش فدا می‌شویم، می‌ارزد.
امروز که این وصیت‌نامه را می‌نویسم، راهی جبهه‌های نبرد علیه دست آموزان ونوکران آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی هستم وبا پشتوانه فرهنگ عاشورایی، به امید روزگاررهایی از این همه جنایت وظلم که همانا ظهور حضرت حجت (عج) باشد، پا به صحنه جهاد می‌گذارم و آنقدر ازاین توفیق حاصل شده خوشحالم که در پوست خود نمی‌گنجم.
از پدر ومادرم تشکر ویژه‌ای دارم که از کودکی با ذکر یا علی و نذر و نیاز به ساحت مقدس امام حسین (ع) مرا بزرگ کردند و حب اهل بیت را از لحظه ورودمان به دنیا، در دلمان نهادینه کردند. امروز که در این راه قدم بر می‌دارم، اجر آن دلدادگی به امام حسین (ع) را با راهی کردن فرزندتان در میدان مبارزه، آن هم جهت دفاع از حرم اهل بیت پیامبر (ص) می‌گیرید... و چه اجر بزرگی است این کار زیبایتان. از شماحلالیت می‌طلبم و باز تشکر می‌کنم.

از همسرم که همیشه همراه من در خط جهاد و ولایت بوده، تشکر می‌کنم وحلالیت می‌طلبم. توصیه می‌کنم زهرا و ابوالفضل را در راه ولایت و مسیر اهل بیت بزرگ کرده و وقتی که بزرگ شدند، به آنها بگو که پدرتان عاشق امام خامنه ای عزیز بود و بگوکه سخنرانی‌های آن بزرگوار را از اول تا آخر گوش می کرد و می‌گفت که صدایش آرام بخش جان من است. به آنها بگو اگر آبرو وعزت وسربلندی می‌خواهند، راهش راه ولایت و تبعیت محض از اوست. به آنها بگو که چقدر دوستشان داشتم. ولی برای مولایم ورهبرم آنقدر ارزش قائلم که جانم را فدایش می‌کنم. الله الله از حجاب که شما را همیشه به رعایت آن توصیه می‌کردم و توصیه می‌کنم که لحظه‌ای از آن غافل نشوید. دشمن هزینه‌های سنگینی را متحمل می‌شود که آن را از سرتان بیندازد. امیدوارم که مثل همیشه دشمن را مایوس کنید. از خواهرانم که همیشه باعث افتخار برای من بودند، تشکر می‌کنم وحلالیت می‌طلبم. همین نکته را در خطاب به شما کافی می‌دانم که فقط برای شما وناموسمان اگر جانها نثار کنیم، باز هم کم است.
از برادرانم که همیشه در خط ولایت بودید و به من هم انرژی می‌دادید، تشکر می‌کنم. معتقدم از روزی که برادر بزرگمان در دفاع مقدس شهید شد، یک لحظه برادرانش را رها نکرده و دستمان را گرفته و در راه ولایت تا به اینجا کشانده است. شماها هم همیشه به این موضوع واقف بودید. بنابرین راه ما راه اوست واز خدا می‌خواهیم که مثل او بهترین مرگ را که همان شهادت در راه خدا می‌باشد، نصیبمان کند. عزیزانم، ابزارها وشیوه‌های انحراف بیش از حد تصور است. مبادا لحظه‌ای از خط امام و مولایمان منحرف شده یا پایتان بلرزد. تنها توصیه‌ام به شما همین است. زیرا همین مورد همه مسائل دیگر را حل خواهد کرد.
از همکارانم که همیشه اوقات به این حقیر بیشترین لطف را داشتند، تشکر می‌کنم و معتقدم که از شما ها یاد گرفتم خوبی و ایثار و محبت را. از همه شما حلالیت طلبیده واستقامت در راه پر افتخار پاسداری از انقلاب را خواهانم. از خدای متعال توفیق روز افزونتان را مسئلت می‌نمایم.
از فرماندهان خوب و دلسوزم که همیشه الگوی من بودند، تشکر می‌کنم. امیدوارم کم کاری‌های مرا ببخشند وحلالم کنند.
از همه دوستان خوبم، آشنایان ونزدیکان، به خاطر همه خوبی‌ها ومحبت‌هایشان تشکر می‌کنم وحلالیت می‌طلبم.
تا آنجا که ذهنم یاری می‌دهد، بدهکار کسی نیستم و چنانچه کسی ادعایی در این زمینه داشت، از همسرم می‌خواهم که در پرداخت آن کوتاهی نکند...
من الله توفیق
حقیر شما ستار محمودی
۲۸/۸/۱۳۹۴
جعبه ابزار