• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

حسین امیدواری

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۵/۰۲/۱۰
محل تولد : تهران
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
محل شهادت : خانطومان – سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : تهران – بهشت زهرا (س)

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

پروردگارا: ای تنها کس بی کسان. شما خود بیشتر از هر کس دیگر آگاه و ناظر بر اعمال این بنده ی حقیر بوده و هستی، از آنرو می دانی که این بنده ی حقیر تماما در کوشش و تلاش مداوم بودم ، تا بلکه مشکلات دنیوی خود و اطرافیانم را مرتفع بسازم. بلکه باذن ا... بتوانم دنیا و آخرت این جمع مذکور را طبق فرمایش شما تبدیل به بهشت بکنم. در آن مسیر انجام وظیفه می کردم که ما را مامور به نگهبانی از حرم خانم حضرت رقیه کردند، و ایشان نیز مهر تایید برات ما را زدند. و فرصت خدمت به این خانم عزیز، بدینوسیله برای ما محیا شد. و ما نیز از خدا خواسته لبیک را گفتیم و لباس جهاد را برتن کردیم.
پروردگارا: اگر که خواستی این بنده ی حقیر را به بهشت خود ببری و یا اینکه به جهنم که ساخته ی به دست خودمان است، بیاندازی شما خود صاحب اختیار هستی و این بنده ی خسران دیده در هر صورت راضی به رضای شما خواهم بود. فقط اینکه دوست دارم مطالبی را با شما در جریان بگذارم که تو خود می دانی آن از دل من بر میخیزد.
پرودگارا: اگر در طول دوران زندگیم در عالم مادی دچار خطایی شده ام، شما آن خطای بنده ی حقیر را به حساب دشمنی من با خودتان طلقی نکنید. و دوست دارم که آن خطاها را روی ضعف و احمقیت های این بنده ی حقیر نسبت به خودش برداشت بکنید، و بدینوسیله شما را قسم می دهم، این بنده را بخاطر ضعف ها و احمقیت ها یش در ردیف دشمنانتان قرار ندهید، و البته در ادامه دوست دارم در همین جا رضایت خودم را از جاهلی که بنده را به قتل می رساند تسلیم شما کرده، و البته شکایت خود را نیز از دو گروه نزد شما تا روز قیامت به امانت بگذارم، گروه اول: کسانی که خود در پوچ گرایی هستند و برای آنکه آن ننگ را از دوش خود بردارند، در صدد برمی آیند، تا مارا در راهی که هستیم، بی هدف نشان بدهند. و گروه دوم: کسانی هستند که با مکر و ریا سعی می کنند ، به تفریح و یا برای بدست آوردن منافع دنیوی روی خون شهدا موج سواری بکنن.
التماس دعا
حسین امیدواریجعبه ابزار