• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

حسن رجایی فر

ذخیره مقاله با فرمت پی دی اف

۱ - تولد

[ویرایش]

شهید حسن رجایی فر (۱۳۵۴ بابل _ ۱۳۹۵ سوریه) متولد شهرستان بابل در استان مازندران است. ایشان در خانواده‌ای با ایمان و دوستدار اهل بیت علیه ‌السلام متولد شد، مادرش ؟ و پدرش اصغر نام داشت.

۲ - تحصیلات و خانواده

[ویرایش]

حسن رجایی فر در سایه محبت های پدر و مادر پاکدامن و مهربانش دوران کودکی را پشت سر گذاشت و بعد وارد مدرسه شد و به فراگیری تحصیل پرداخت، تحصیلات را در مقطع فوق لیسانس به پایان رسانید .شهید بزرگوار متاهل و فرزند ؟ خانواده بود.

۳ - شهادت

[ویرایش]

حسن رجایی فر عضورسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود و در لشکر ۲۵ کربلا و در رسته آماد به اسلام خدمت می کرد که در مورخه ۱۳۹۵/۲/۱۷ هجری شمسی در منطقه سوریه / خان طومان شهد شیرین شهادت نوشید و در جوار رحمت الهی جای گرفت. پیکر پاک این شهید عزیز پس از تشییع در گلزار شهدای ؟ به خاک سپرده شد. سلام و درود خدا بر روح پاک و مطهرش.


۴ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
ایاک نعبد و ایاک نستعین
تنها تو را می‌پرستم و تنها از تو یاری می‌جویم. ای خداوند متعال سرنوشت را به گونه‌ای رقم بزن تا در پیشگاه تو و اهل بیت (ع) شرمنده نباشم. ای مردم پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد. اخلاق نیکو در پیش گیرید که پسندیده‌ترین رفتار در نزد خدا است. ببخشید تا خداوند ببخشد شما را. بپوشانید گناهان یک دیگر را تا خداوند بپوشاند گناهان شما را.
والسلام علیکم و رحمه الله برکاته
حسن رجایی فر
جعبه ابزار