• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

حامد کوچک زاده

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۱/۰۶/۲۸
محل تولد : رشت
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
محل شهادت : نبل و الزهرا - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۲ فرزند
محل مزار شهید : رشت

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم رب الشهداء و الصدیقین
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم من یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلاً
بعضی از مؤمنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدای خود بسته‌اند کاملاً وفا کردند و بر آن عهد ایستادگی نمودند (تا در [۱]     خدا شهید شدند) و برخی با انتظار (فیض شهادت) مقاومت کردند و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.
سلام و درود ما محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج)
سلام و درود ما بر معمار کبیر انقلاب اسلامی که روح تازه‌ای به اسلام بخشید.
سلام و درود ما بر امام خامنه‌ای عزیز که همه هستی‌ام فدایش.
سلام و درود ما بر همه دلدادگان حضرت ارباب که درس آزادگی و مبارزه و قیام را به ما آموخت تا زیر بار ظلم و ستم نرویم و در هر زمان و مکان مقابل یزیدیان زمانه که مصداق اتمّ آن، همین آمریکا (شیطان بزرگ) می‌باشد، بایستیم. یزیدیان زمانه‌ای که با به وجود آوردن گروه‌های تکفیری (همانند داعش) در صدد نابود کردن اسلام حقیقی هستند.
آری! حال در این زمانه، فرزندان خمینی (ره) می‌روند تا با خون خود، عقیده و ایمان، حجاب و عفاف، مردانگی و شرف و اسلام ناب محمدی را از هجوم حرامیان پلشت، نگهبان باشند، باشد که با پشتیبانی از ولی زمانه، قدردان خون این عزیزان باشیم.
و سخت‌ترین و مشکل‌ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی و رهبر می‌باشد، که بارها و بارها تأکید داشتند که هان ای فرزندان روح الله! دارد تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم رخ می‌دهد، مراقب باشید. مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار گردد.
نگذارید داستان اندلس دوباره تکرار گردد.
هان ای دوستان! سینه‌زن‌های حضرت ارباب!!
بر حذر باشید که بعد از گذشت سه دهه از انقلاب، هنوز جنگ به پایان نرسیده است، باور کنید، باور کنید که جنگ است و جنگ امروز بسی سخت و دشوارتر از دفاع هشت ساله می‌باشد.
دشمن با تمام قوا از زمین و آسمان، در حال حمله به مرزهای اعتقادی و ایمانی ماست. حرکتی کنید.
امروز دشمن در خصوصی‌ترین لحظات ما و به خصوصی‌ترین مکان‌های ما نفوذ کرده و بنیان خانواده که یکی از ارکان مهم جامعه می‌باشد را از هم پاشیده.
و چگونه است که ما نسبت به این مسائل بی‌تفاوتیم. و الله قسم که اگر هر کدام از ما به اینجا (بی‌تفاوتی) برسد، یعنی اینکه دشمن تیر خلاص به ما زده است.
بی‌تفاوتی یعنی هر کس به فکر خور و خواب و خشم و شهوت باشد و لا غیر.
بی‌تفاوتی یعنی اینکه نائب به حق آقام صاحب‌الزمان (عج)، امام خامنه‌ای عزیز، هر بار نسبت به این مسائل تذکر می‌دهد و ما فقط و فقط می‌شنویم، اما هیچ اقدامی نمی‌کنیم.
بی‌تفاوتی یعنی سکوت در مقابل تجاوز مستکبران به نوامیس مسلمانان در جای جای کره زمین.
یعنی سکوت در مقابل قتل عام و غارت مسلمانان، یعنی سکوت در مقابل از بین بردن اسلام.
دوستان اجازه ندهید این مسائل در جامعه عادی شود.
یقین بدارید دشمنان قسم خورده‌ی ما در صدد عادی سازی و از بین بردن آرمان‌های شیعه می‌باشند.
همانا که آرمان ما، تحقق بخشیدن به عدالت در کره زمین و ستاندن حق مظلومان و ستمدیدگان عالم می‌باشد.
حقیر هم به جهت پاسداری از اسلام ناب محمدی و پایداری پرچم مقدس اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی، نابودی ظلم و ستم و نابودی اسلامی آمریکایی که با ظهور گروه‌های تکفیری خود را نشان داده است، می‌روم. باشد که اسلام عزیز، سربلند و پیروز گردد.
از همسر دلسوز، مهربان، زحمت‌کش و عزیزتر از جانم، به پاس زحمات فراوانی که در این مدت کشید و سختی‌های فراوانی را تحمل کرد، ممنون و متشکرم.
امیدوارم همچنان زینب‌وار به زندگی خود ادامه دهی و فرزندانمان را کماکان ولایی تربیت کنی.
همسفر روزهای سرد و گرم من! من را به خاطر کمی‌ها و کاستی‌ها ببخش و حلالم کن. مثل همیشه محتاج دعاهای خیرت هستم. اگر نبود مقاومت و پشتیبانی‌های تو، هرگز به جایی نمی‌رسیدم. از خداوند کریم برای هزارمین بار، هزاران هزار بار متشکرم که چنین نعمت خوبی را به من عطا فرمود.
و در پایان از تمامی برادران و خواهران، دوستان و آشنایان حلالیت می‌طلبم.
نوکر، نوکران ارباب حسین (ع)
حامد کوچک زاده ۹۴/۱۰/۴جعبه ابزار