• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

جمال رضی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۷۰/۱۲/۱۹
محل تولد : تهران
تاریخ شهادت : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴
محل شهادت : حلب - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۲ فرزند
محل مزار شهید : گیلان - گلزار شهدای آستانه اشرفیه

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و سلام به آخرین ذخیره الهی (عج) که درود خدا بر او و ثلاله پاکش باد و سلام بر رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) که حق بزرگی بر گردن همه بشریت دارند و سلام بر رهبر عزیزم که خدا را شکر می‌کنم از دوران زعامت این رهبر بزرگ و این نظام یگانه جهان که مانندی مانند آن ایجاد نخواهد شد چون رهبری مانند شما را ندارد. خدا را شکر می‌کنم به خاطر اینکه اول مسلمانم، بعد شیعه‌ام، بعد انقلابی‌ام و بعد به خاطر امنیت این نظام، ندای رهبرم را لبیک گفتم تا برای خودم ثابت شود اگر در زمان امام حسین (ع) بودم به ندای امام زمانم لبیک می‌گفتم و از تمام تعلقات دنیایی که زن و بچه‌هایم هستند خواهم گذشت. ابتدای صحبتم پدر و مادر عزیزم هستند که با تمام وجود از تربیت و زحمات بی شائبه شما نسبت به من با تمام وجود سپاسگزارم و با تمام وجود حلالم کنید و از همه مهم تر یاور رهبری عزیز باشید که خیلی تنهاست و از همه مهم‌تر خانواده ام را تنها نگذارید.
همسرم شماراهم به تربیت صحیح فرزندان در مسیر انقلاب که یاور رهبرم باشند را توصیه میکنم میدانم که شما بیشتر از من به این موضوع واقفید.
و حال صحبتی با فرزندانم محمد طاها و محمدحسین:
سلام عسل‌های گلم که با تمام وجود شما گل‌های محمدی را دوست دارم و برای شما از خداوند صبر در برابر مشکلات که بعد از من ناملایماتی بر شما خواهد گذشت طلب می‌کنم. پسرهای گلم به خوبی درس و تلاش در مسیر حق را فراموش نکنید و همیشه مثل کوه پشت مادرتان بایستید و باعث افتخار خانواده و کشور گردید. شمارا از تبری از دشمنان که رهبر از آنها نهی کرده توصیه می‌کنم و همیشه در مسیر اسلام و انقلاب حرکت کنید و یاور رهبری عزیز باشید که راه او راه حسین (ع) است. در زندگی خمس و زکات را فراموش نکنید که من هر چیزی از دنیا دارم از خمس و زکات و کمک به دیگران است .خدایا این دو گل محمدی را حفظ کن و برای همسرم نگهدار.
۹۴/۱۱/۱۶جعبه ابزار