• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

احمد مجدی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۴۶/۰۲/۰۵
محل تولد : دزفول- خوزستان
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
محل شهادت : نبل و الزهرا - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۲ فرزند
محل مزار شهید : خوزستان - اندیمشک

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
حمد و سپاس خداوند یکتا را که وجود همه، و همه چیز از اوست و درود به رسول مکرمش حضرت محمد مصطفی (ص) و امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) و سلاله پاکش که سلسه امامت از نسل حضرتش و حضرت صدیقه کبری زهرای اطهر (س) استمرار یافت.
درود و سلام و تحیت بر حضرت ولیعصر(عج) امام عصر و زمان.
از آنجا که نوشتن وصیت جزء مستحبات تاکید شده می‌باشد بنده نیز حسب وظیفه چند سطر به عنوان روشن کننده اهداف، خدمت خانواده، دوستان و همه همشهریان معروض می‌دارم.
در این زمان که جهان را جنگ و خونریزی فراگرفته و دشمن عزم خود جهت نابودی اسلام و شیعیان جزم نموده و از همه امکانات مادی خود بهره می‌برد، وظیفه خود دیدم که به عنوان سرباز امام زمان (عج) که مدعی انتظار ظهور و یاریشان را داریم در جهاد با دشمنان صهیونیست و تکفیریان بی‌خبر از اسلام به یاری رزمندگان صفوف مقاومت بپیوندم و گوشه کوچکی از وظیفه خود را به انجام برسانم تا خدای ناخواسته در آینده اندوه و پشیمانی که گریبان جاماندگان از جهاد را می گیرد شامل کسی که در دعا "انی سلم ٌ لمن سالمکم" می‌گوید نشود.
دفاع از ولایت فقیه، ماندن در خط انقلاب، زندگی سالم و به دور از تجملات و مدگرایی، اداء فریضه نماز، دستگیری از افراد مستمند و ناتوان، دوری از غیبت و تهمت خدای ناخواسته از جمله اموری است که باید به آن اهتمام بورزیم که ان شاءالله مورد رحمت و مغفرت خداوند سبحان قرار بگیریم.
انتظار حلالی از زن و فرزند، پدر ومادر، اقوام و آشنایان را دارم و برایتان سلامتی و عاقبت به خیری آرزو دارم.
از دخترانم زهرا و نیلوفر انتظار دارم به مادرتان کمک کنید و اجازه ندهید که غم و اندوهی و یا سختی به ایشان وارد شود و از همسرم انتظار دارم که همانند همیشه با صبر و بردباری راضی به خواست خداوند باشد و مستحکم و استوار در مقابل مشکلات مقاومت نماید.
از مادر و پدر مهربانم که زحمات زیادی در طول زندگی برایم متحمل شدند تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم که فرزند حقیرتان را مورد عفو خود قرار دهید تا به واسطه آن غفران الهی شامل حالم گردد.
از آنجا که بعضی افرادی شایعه می کنند که کسانی که به سوریه و عراق برای دفاع از حرمین به جهاد می روند انگیزه مالی دارند، بدانید که این حرف توطئه دشمنان برای بی‌ارزش قلمداد کردن این جهاد مقدس است.
به الله که هیچ یک از رزمندگان برای پول نیامده و آنچه که بعد از ماه ها به رزمندگان بدهند بسیار ناچیز و حقیر است.
و البته بنده به نوبه خود هیچ گونه نیاز مالی یا بدهی به کسی ندارم که مادیات و پول برایم با ارزش باشد و اصلاً در قید آن نبوده و نیستم و اداء تکلیف بر همه چیز ارجحیت دارد.
در آخر از همه و همه خداحافظی نموده و از خداوند صحت و عاقبت به خیری برای همه آرزومندم.
اللّهم عجّل لولیک الفرج
و سلام علیکم و رحمت الله و برکاته
احمد مجدی ۷ دی ماه ۱۳۹۴
جعبه ابزار