عیسی کاملی

عیسی کاملی
  • نام و نام خانوادگی: عیسی کاملی
  • تاریخ تولد: 1351/07/01
  • تاریخ شهادت: 1367/05/07
  • محل شهادت / نام عملیات: شلمچه
  • استان / شهرستان / شهر ، روستا: مازندران/میاندرود/ماکران
  • نام گلزار / قطعه ، ردیف ، شماره: ماکران

تولد [سن هنگام شهادت 15 سال و 10 ماه]


شهید عیسی کاملی (1351_1367) متولد روستای زیبای ماکران شهرستان شهید پرور میاندرودِ استان مازندران است. عیسی کاملی در خانواده‌ای با ایمان و دوستدار اهل بیت علیه ‌السلام  متولد شد ، مادرش معصومه جعفری و پدرش علی اصغر نام داشت.

 

تحصیلات ؛ خانواده و ازدواج [اول دبیرستان][مجرد]


عیسی کاملی در سايه محبت هاي پدر و مادر پاکدامن و مهربانش دوران کودکي را پشت سر گذاشت و بعد وارد مدرسه شد و به فراگیری تحصیل پرداخت ، تحصیلات را در مقطع اول دبیرستان با موفقیت پایان رسانید .شهید بزرگوار مجرد و فرزند سوم خانواده بود.

 

شهادت [بسیجی _ لشکر 25 کربلا _ شلمچه] [شهید سال هشتم جنگ تحمیلی]


عیسی کاملی در عضویت بسیج و در لشکر 25 کربلا به اسلام خدمت می کرد که در 1367/05/07 هجری شمسی در شلمچه شهد شیرین شهادت نوشید و در جوار رحمت الهی جای گرفت . پیکر پاک شهید کاملی پس از تشییع در زادگاهش (ماکران) دفن شد. سلام و درود خدا بر روح پاک و مطهرش.

 

فرازهایی از وصیتنامه شهید عیسی کاملی


... انقلاب اسلامی ما با تلاش و کوشش فراوان ملت اسلامی ایران به پیروزی رسیده ولی دخالت ابر قدرت ها باعث شد که این جنگ به ملت ما تحمیل شود و مردم ایران با زحمت بسیار این انقلاب را به پیروزی رسانده و تمام سعی و تلاش انها این است که این انقلاب را حفظ کنند. تمام ابرقدرتها باید بدانند که این انقلاب به این آسانی ها هرگز شکست نمی خورد و ان شاالله در آینده به تمامی جهان صادر خواهد شد . جوانان عزیز اینک آینده این ملت در دست شماست پس چه بهتر است آینده ی خودتان و ملتتان را بسازید و سعی بر این داشته باشید که ملتتان را خود کفا کنید ؛ مبادا دست نیاز به سوی ابرقدرتها دراز کنید ؛ ای عزیزان هوشیار باشید که این ابرقدرتها هر روز و هر زمان توطئه ی جدیدی برای ملت ایران طرح ریزی می کنند هدف انها این است که انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرند چون انقلاب اسلامی ایران سد راهی است برای جنایات انها ... شما جوانان و دلیران ملت ایران بایستی وحدتان را حفظ کنید و هدفتان از بین بردن دشمنان اسلام باشد ...

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

 

پیوند به مطالب مرتبط

 

پیوند به دیگر وبگاه ها

 

خواندن 3814 دفعه
شما اینجا هستید: صفحه اصلی