مناطق عملیاتی جنوب

مناطق عملیاتی جنوب


مناطق عملیاتی جبهه های جنوب ایران سجده‌گاه مردان آسمانی است وقتی قصد خواندن مطالب در مورد سرزمین نورانی جبهه های جنوب را میکنی باید دلت را به گوشه چفیه‌ گره بزنی تا با خواندن رشادت ها و مظلومیت های رزمندگان دفاع مقدس قرار از دلت برود . ما در این صفحه از سایت ویکی شهید میخواهیم از مناطقی مطلب بنویسیم که نه زبان از پس زیبائی هایش بر می آید و نه چشم. قدم به مناطق عملیاتی جبهه های جنوب که می‌گذاری آسمان دلت بارانی می‌شود، دیدگانت به اشک می‌نشیند و بغضی سنگین راه گلویت را می‌گیرد ، مناطق عملیاتی جبهه های جنوب ، نبرد تن به تن بین توست و نفست ! حال که مهمان این مناطق شده ای زمان مناسبی است که وجدانت را قاضی کنی و ببینی کدام برنده بوده اید؟ تو یا نفست؟

 

و تو در این سرزمین با قطره های اشکت با شهدا حرف بزن، هم آنهایی که در راه خدا قدم گذاشته و به الله پیوستن ، هم آنهایی که راهیان نورند ، راهیانی که از خانه های خود و از کنار پدر و مادر و زن و فرزند هجرت کردند و در جنوبی ترین تا غربی ترین مرزهای ایران اسلامی به جهاد و مبارزه با دشمنان از خدا بی خبر پرداختند. شهدا انعکاس روشن خورشید در رودخانه‏های سرخ حماسه‏ هستند. بزرگ‌مردانی که دلشان، دریا می‏نوشت و نگاهشان، توفان می‏سرود.  سلام بر شهیدانی که راه نور را انتخاب کردند و برای همیشه نورانی ماندند. سلام بر شهدایی که با نور خود چراغ هدایت و مایه افتخارمان شدند.سلام بر شهدایی که با افتخار اعلام میداریم که حتی با خواندن مطالبی از قتلگاهشان درس ایثار و شهادت را بازآموزی می کنیم و در کنار یادمان های شهداء کوله باری از معرفت را برای دنیا و آخرت خود بر می داریم و می اموزیم که چگونه مراقب خود و مطیع ولایت باشیم.

 

 و اما لحظه ای متوجه میشوی که نمی توانی از این سرزمین دل بکنی ، متوجه میشوی که با شهدا خو گرفته ای  متوجه میشوی که  حتی دل کندن از سرزمین شهدا هم سخت است ای شـهـیـدان  گمان می کردیم گذشت زمان ، هوای سرزمین پاکتان را از ذهنمان خواهد زدود  اما داغ فراق شما روز به روز بیشتر آبمان می کند ، کاش می شد برای همیشه ما را میهمان خود می کردید. شهدا ما را  حلال کنید ...شهدا ما را دعا کنید ...شهدا شما را به جان مادرتان زهرا سلام الله دست ما را هم بگیرید.

 

» فهرست مناطق عملیاتی جنوب

شما اینجا هستید: صفحه اصلی سرزمین نور مناطق عملیاتی جنوب